Птахи надії


Лютий 14 / 2019

«Птахи надії» – це соціальний мистецький проект громадської організації «Здорове людство», у рамках якого відбудеться виставка дитячих картин, арт-перформанс зі створення картини та благодійний аукціон.

На виставці буде представлено 8 картин розміром 120х80 см, створених маленькими пацієнтами Національного інституту раку та онкогематологічного відділення НДСЛ «Охматдит» за участі художниць Ольги Гальчинської, Олени Зарецької, Інги Єрмак.
Ці зворушливі роботи спонукають до усвідомлення того, що в найважчих та найбезнадійніших ситуаціях не можна впадати у відчай та припиняти боротьбу. Саме наполегливість, палке прагнення до мети, віра і незгасаюча надія – це шлях до одужання від онкологічного захворювання.

Птахи – це символи польоту, волі, до чого так прагнуть діти, які потрапляють у полон недуги, і вимушені тривалий час знаходитися на лікуванні.

Тема проекту «Птахи надії» відображає прагнення дітей до здійснення їх мрій – про здоров’я, досягнення, успіхи та виконання бажань.
Під час відкриття виставки проходитиметься арт-перформанс, в якому братимуть участь діти, що перемогли рак. Суть арт-перформансу – створення дітьми спільно з професійними художниками картини «Синій птах» розміром 120 на 80 см, що буде розміщена в новому корпусі «Охматдиту». Діти, що подолали рак – переможці дарують картину дітям, які ще проходять лікування з великою надією та вірою в перемогу.

Під час проведення виставки, що вона триватиме з 15.02 до 28.02, всі картини братимуть участь у аукціоні. Переможці аукціону, сплативши кошти, отримають право подарувати картину для оздоблення нового корпусу лікарні «Охматдит» у Києві і розмістити її від свого імені. Біля розміщених у новому корпусі картин на табличці, крім назви картини та її авторів, буде вказано ім’я благодійника, який вніс за неї найбільшу суму коштів, перемігши в аукціоні.
Зібрані кошти будуть долучені до проведення щорічної реабілітаційної сесії для дітей, які знаходяться в ремісії та їх сімей улітку 2019 року.

Початок виставки та аукціону – о 13.30 годині 15 лютого за адресою вул. В. Чорновола 28/1.

Он-лайн аукціон проводитиметься в мережі фейсбук на сторінці ГО «Здорове людство» fb.com/zdorovelyudstvo.