“Ранкова книготерапія” в Охматдиті!


Вересень 18 / 2020

Щиро дякуємо видавництву дитячої літератури «Ранок» та особисто Круглову Віктору Володимировичу за проект «Ранкова книготерапія», що відбувся для наших маленьких пацієнтів, які мужньо борються з онкологічними захворюваннями.

Завдяки «Ранковій книготерапії» в нашій лікарні з’явились дві «Лабораторії книготерапії». Це невеличкі бібліотеки сучасної української дитячої книжки, які продовж 2 останніх років вийшли друком у видавництві дитячої літератури “Ранок” – в кожній майже 200 нових книжок, розвиваючих ігор та енциклопедій – були передані до бібліотеки Школа Супергероїв. Тут усі охочі до читання дітки зможуть знайти нових друзів та відволіктися від поганих думок.

А для створення казкового настрою лікарняні клоуни Файні носи. Лікарняні клоуни. Харків грали справжні вистави просто неба за мотивами презентованих книжок, щоб допомогти малечі подолати перешкоди і знайти сили для боротьби з хворобою. Через посилення карантинних заходів, вистави грали у музеї Київська Фортеця, а наші маленькі пацієнти дивились он-лайн. Цей запис доступний на каналі видавництва «Ранок» в Youtube за посиланням. Всі дітки, які сьогодні борються із важкою хворобою у онкологічних відділеннях отримали подарунки від проекту Ранкова книготерапія, що презентувалися відповідно вікових груп, та матеріали для майстер-класів (записи майстер-класів розташовані на каналі видавництва «Ранок» в Youtube – дітки отримали конверти з матеріалами, на яких розміщені QR-коди, що надають можливість перейти на необхідну сторінку та передивитися майстер-клас.

На бешкетування та веселощі кумедних клоунів наші маленькі пацієнти подивились із вікон відділень. Дитячі посмішки та приємні спогади дітей неодмінно допомагають малечі поринути в звичайний життєвий ритм, не затьмарений хворобою, коли можна просто веселитись та почуватись щасливим. Адже позитивні емоції також лікують! Цей чудовий проект вдалося здійснити завдяки фінансуванню Український культурний фонд.

Величезна подяка!