Разом до кращого майбутнього!


Квітень 6 / 2021

Міністерство внутрішніх справ України та НДСЛ Охматдит підписали Меморандум про співпрацю.Метою Меморандуму є встановлення співпраці у сфері охорони здоров’я з надання медичної допомоги та впровадження в діяльність передового досвіду та міжнародних стандартів з надання медичних послуг та медичного обслуговування.

Разом ми:

  • Залучатимемо санітарну авіацію у випадках необхідної екстреної медичної допомоги в місцях з важким транспортним сполученням, а також для швидкого транспортування пацієнтів Охматдиту, коли цього вимагаєтяжкість їх стану.
  • Обмінюватимемось досвідом та вдосконалюватимемо професійні компетенції медичних працівників закладів охорони здоров‘я МВС та Охматдиту.
  • Займатимемося популяризацією донорства в рядах МВС.
  • Обмінюватимемось інформацією щодо методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації, в тому числі нових методів та їх застосування у встановленомузаконом порядку.
  • Лікуватимемо дітей поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, а також тих, хто постраждав в період проведення антитерористичної операції, у заходах із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Маючи таку підтримку Охматдит і надалі гідно нестиме звання лікарні майбутнього. Дякуємо за партнерство!