Благодійники передали до Охматдиту нове обладнання, що допоможе нетранспортабельним діткам


Грудень 17 / 2021

Завдяки підтримці небайдужих абонентів компанії Kyivstar у рамках спільної з платформою dobro.ua від МБФ «Українська Біржа Благодійності» ініціативи «Дитяча надія», було зібрано кошти на портативний електроенцефалографічний комплекс «BRAINTEST 24».

Новий апарат необхідний для проведення досліджень на різних етапах лікування важким нетранспортабельним діткам з різними захворюваннями, зокрема з нейроонкологічними. Він оснащений відеокамерою та опцією реєстрації викликаних зорових і слухових потенціалів, що дозволяє здійснювати дослідження на найвищому рівні.

Новий апарат допоможе багатьом діткам з різних відділень Охматдиту, у тому числі відділенню нейрохірургії, інтенсивної терапії, онкогематологічним відділенням. Через важкість стану пацієнти не завжди можуть обстежуватися за межами палати. Портативний апарат дає змогу провести дослідження біля ліжка хворого, що дозволяє здійснити вчасну діагностику, надати кваліфіковану допомогу з найменшими ризиками й незручностями для маленьких пацієнтів.

Дякуємо усім організаціям та благодійникам, хто підтримав ініціативу «Дитяча надія». Завдяки вашим добрим серцям, наша лікарня отримала необхідний апарат, що допоможе лікарям у роботі маленькими пацієнтами.