Реабілітація пацієнтів Охматдиту в Австрії та Італії


Жовтень 4 / 2022

Пацієнти Охматдиту отримують в нашій лікарні висококваліфіковану допомогу та проходять складне лікування. Під час війни тут лікуються поранені діти і дорослі, а також пацієнти з іншими важкими захворюваннями. Усі вони потребують психологічної реабілітації. Вже понад 50 чоловік отримали таку допомогу в Австрії та Італії. Уся реабілітація для пацієнтів безкоштовна.

Завдяки співпраці з ГО Жіноче об’єднання “Україна”, Суханова Віолетта, Kiwanis Österreich, Botschaft der Ukraine in Österreich/Посольство України в Республіці Австрія у наших пацієнтів разом з медиками з’явилась можливість проходити реабілітацію в Австрії. Наразі допомогу вже отримали 13 сімей. Міжнародний проект допомагає українським дітям та передбачає довгострокову співпрацю.

Реабілітація пацієнтів Охматдиту в Італії стала можлива завдяки співпраці з Ukraine Kids, Maria Luisa Zanato та Посольство України в Італії/ Ambasciata d’Ucraina in Italia. Меморандум про співпрацю тільки почав діяти, а вже 11 сімей пройшли реабілітацію в Італії. Їх також супроводжували спеціалісти Охматдиту. Реабілітація проходила в реабілітаційному центрі «Mediclinic — la clinica delle eccellenze”.

«Психологічна реабілітація закордоном допомагає нашим пацієнтам та їх батькам реабілітуватися після лікування. Усі ці родини були в Україні під час повномасштабного вторгнення, ця реабілітація допомагає їм подолати психологічний стрес»,— розповідає завідувачка Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги дітям НДСЛ «Охматдит» Олена Анопрієнко. Дякуємо усім, хто допомагає Україні та нашій лікарні під час війни. А вже завтра на реабілітацію до Австрії з нашої лікарні виїде друга група пацієнтів. Бажаємо їм гарної подорожі та чекаємо вдома!