Рятувальники ДСНС України та їх чотирилапий помічник, на ім’я Патрон, завітали сьогодні до дітей Охматдиту, аби нагадати малюкам правила безпеки у надзвичайних ситуаціях


Квітень 28 / 2022

Сьогодні до пацієнтів нашої лікарні прибув надзвичайний гість — це пес Патрон, який служить у ДСНС України. Він щодня допомагає своєму господарю-рятувальнику у боротьбі з вибухонебезпечними наслідками воєнних дій. За час війни Патрон став справжнім талісманом чернігівських піротехніків.

Чотирилапий друг завітав до маленьких українців і українок, що лікуються в Охматдиті, аби розповісти їм про актуальні загрози безпеці дітей та як необхідно діяти при надзвичайних ситуаціях. Команда рятувальників ДСНС провела для дітей майстер-клас та підготувала подарунки для малюків.

Війна неодмінно завершиться і кожен хлопчик та дівчинка, які нарешті зможуть вільно гуляти улюбленими вулицями, мають знати, що ворог лишив після себе чимало підступних “подарунків”. Саме тому, фахівці з запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС і провели цей важливий безпековий захід. Окрім корисних знань учасники також отримали чимало задоволення від спілкування з такими лекторами.

ДСНС нагадує: «Великі герої необов’язково великі, а от вибухонебезпечні предмети обов’язково небезпечні». Тому повторюють: якщо ви побачили боєприпас, залишки снарядів чи ракет, розтяжки або ж взагалі підозрілі предмети, які знаходяться там, де не мають бути — телефонуйте 101 або 102.

Пам’ятайте! Кожного разу, коли ви не дотримуєтесь правил безпечної поведінки із вибухонебезпечними предметами — десь на Чернігівщині засмучується один Патрон.