В Охматдиті пройшов круглий стіл, присвячений Всесвітньому тижню підтримки грудного вигодовування


Серпень 4 / 2022

Щорічна світова акція «Всесвітній Тиждень підтримки грудного вигодовування» започаткована у 1992 році. Всесвітня акція була задумана як один із методів популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, для пожвавлення і відновлення процесу годування діток грудьми. В Україні підтримка грудного вигодовування була започаткована у 1995 році.

грудне вигодовування

У 2021 році близько 30% усіх закладів охорони здоров’я матері та дитини були акредитовані на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». НДСЛ «Охматдит» має цей статус з 2004 року. Впровадження грудного вигодовування — один з пріоритетів нашої лікарні.

В умовах війни грудне вигодовування іноді є єдиною можливістю нагодувати дитину. Грудне молоко є єдиною доступною їжею, коли матері з дітьми знаходяться в бомбосховищах або підвалах. Під час рятування від обстрілів, при переїзді в безпечні місця поїздом, в умовах, коли немає води та електрики, грудне молоко — це завжди чиста, тепла і поживна їжа.

З метою підтримки грудного вигодовування, в Охматдиті сьогодні пройшов круглий стіл. Різнопрофільні спеціалісти представили альтернативні методи вигодовування, психологічні аспекти грудного вигодовування в умовах війни, неонатальні технології з підтримки грудного вигодовування, провели майстер-клас по різнім методам годування грудьми.