Шановні колеги, запрошуємо вас долучитися до науково-практичної конференції «Українська орфанна академія. Діагностичні підходи»


Листопад 27 / 2023

Конференція відбудеться 1 грудня 2023. Метою заходу є покращення обізнаності лікарів будь-якої спеціалізації щодо діагностики рідкісних патологій. Спеціалісти знайдуть відповіді на найгостріші питання які виникають у лікарській практиці про орфанні захворювання.

Цей навчальний захід буде корисним для педіатрів, неврологів, генетиків, лікарів загальної практики, імунологів та інших. Ми поговоримо про неонатальний скринінг, нервово-м’язові захворювання, патології гемостазу, лізосомні хвороби накопичення. І це лише маленька частина цікавих доповідей. До уваги взяті різноманітні теми з багатьох областей рідкісних патологій. Нашими спікерами цього року є відомі фахівці з Канади, Британії та, звичайно, найкращі українські доповідачі.

Нашу конференцію підтримали такі організації як: EURORDIS та ERN (European Referents Network), які є флагманами в області орфанної медицини в Європі.Організатори конференції:

  • НДСЛ «Охматдит» МОЗ України;
  • Всеукраїнська асоціація спеціалістів з медичної та лабораторної генетики;
  • Національний університет охорони здоров’я ім. П.Л. Шупика.

Дата: 1 грудня 2023 року.
Адреса: м. Київ, вул. Госпітальна 4, «Premier Hotel Rus».

Конференція відбудеться в змішаному форматі: на онлайн-платформі та офлайн у «Premier Hotel Rus», (м. Київ, вул. Госпітальна, 4).
Реєстрація та участь безкоштовна.

Реєстрація на подію