Щелепно-лицьова хірургічна служба: як спеціалісти Охматдиту допомагають діткам з розщілинами губи та піднебіння


Вересень 5 / 2023

Розщілина губи та піднебіння – це вроджена вада розвитку, яка зустрічається раз на 800-1000 новонароджених. Така вада має серйозний вплив на життя дитини та викликає проблеми з годуванням, мовленням, слухом, диханням, розвитком тощо.

Аби уникнути складних наслідків, важливо вчасно встановити діагноз та якнайшвидше розпочати необхідне лікування. У столичному Охматдиті надають допомогу дітям з такими вадами.

Відділення щелепно-лицьової хірургії НДСЛ «Охматдит» працює з 1985 року в складі відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії. Тут спеціалісти лікують пацієнтів з усієї України віком від 4 місяців до 18 років. Лікарі надають допомогу дітям з вадами розвитку щелепно-лицьової ділянки, судинною патологією, пухлинами та пухлиноподібними утвореннями лиця й шиї, травмами лицевого черепа та їх наслідками тощо. У відділенні здійснюється комплексне лікування, яке включає в себе хірургічні втручання, реабілітаційні заходи та післяопераційний догляд.

Мультидисциплінарна команда спеціалістів Охматдиту, до складу якої входять щелепно-лицьові хірурги, анестезіологи, діагности, ортодонти, логопеди, отоларингологи, стоматологи та психологи, щороку проводять близько 180 первинних операцій у дітей із незрощенням губи та піднебіння.

Також наші лікарі активно співпрацюють з громадською організацією «Українська посмішка» та SmileTrain, які допомагають Охматдиту розширити свої можливості та покращити якість надання медичної допомоги дітям з розщілиною губи та піднебіння. Таке партнерство сприяє покращенню життя пацієнтів та розвитку медицини загалом.

Бережіть себе та вчасно звертайтеся за медичною допомогою!

Звернутися до спеціалістів Охматдиту можна за контактами:

  • Номер відділення пластичної та реконструктивної мікрохірургії: +380 44 236 7429
  • Консультативний прийом у поліклініці Охматдиту проводиться по четвергах з 10:00-14:00. Вул. Стрітеньська 7/9, кабінет 414, Тетруєва Наталія Андріївна.
  • Запис електронний чи за телефоном реєстратури:
  • +380 44 290 2730