Щелепно-лицьова хірургічна служба


Серпень 11 / 2020

Щелепно-лицьова хірургічна служба працює в НДСЛ “ОХМАТДИТ” з 1985 року, з 1991 року – в складі Відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії. Тут наші найкращі щелепно-лицьові хірурги допомагають маленьким пацієнтам, починаючи з 4 місяців і закінчуючи їх повною реабілітацією до 18 років.

Лікування вроджених вад розвитку обличчя та їх наслідків є нашим провідним напрямом. Саме до нас потрапляють і отримують необхідне лікування діти з усієї України з вродженими вадами розвитку щелепно-лицьової ділянки, судинною патологією (гемангіоми, мальформації), пухлинами і пухлино-подібними утвореннями лиця та шиї, травмами лицевого черепа та їх наслідками. Допомагаємо також малечі і з вторинними (набутими) дефектами та деформаціями обличчя, успішно поєднуючи хірургічні і консервативні методи лікування. Ми надаємо висококваліфіковану допомогу маленьким пацієнтам згідно з міжнародними протоколами лікування.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, постійно розвиваємось і вдосконалюємось, беремо участь у міжнародних конференціях, семінарах та вебінарах.

Наші досвідченіші фахівці щороку проводять 180 первинних операцій у дітей із незрощенням губи та піднебіння. До лікування вроджених незрощень губи та піднебіння завжди залучається мультидисциплінарна команда висококласних спеціалістів, до складу якої обов’язково входять щелепно-лицеві хірурги, ортодонти, логопеди, отоларингологи, стоматологи та психологи. Оперативні втручання відбуваються у декілька етапів, з інтервалами в декілька років. Після операцій наші пацієнти перебувають під активним спостереженням в консультативно-діагностичній поліклініці НДСЛ «Охматдит» до 18 років.

Наші лікарі єдині в Україні, хто співпрацює з Міжнародною дитячою благодійною організацією «Smile Traine», яка опікується маленькими пацієнтами з патологією обличчя та надає допомогу в реабілітації дітей з ущелинами обличчя по всьому світу. Починаючи з 2009 року завдяки нашій плідній співпраці вже прооперовано 1 100 дітей – це стільки дитячих доль було врятовано!

Бажаємо всім здоров’я!