Sleep Equity for Global Health. Вплив сну на глобальне здоровʼя


Березень 15 / 2024

В Охматдиті відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена Всесвітньому дню сну.

Сьогодні в НДСЛ «Охматдит» пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена Всесвітньому дню сну «Sleep Equity for Global Health. Вплив сну на глобальне здоровʼя».

Мета заходу полягала в поширенні інформації про вплив сну на здоровʼя дітей, поширені проблеми зі сном серед дитячого населення, а також питання домашньої вентиляції легень в Україні.

На події висвітлювалися такі важливі теми: полісомнографічні обстеження у дітей, особливості сну у підлітковому віці, проблеми зі сном у дітей з порушеннями нейророзвитку, сон та дихання під час сну у дітей з нервово-мʼязовими захворюваннями та хронічними захворюваннями легень, питання про допоміжну вентиляцію легень під час сну в умовах стаціонару та вдома. Окрім цього, розглядали цікаві клінічні випадки.

Своїм досвідом ділились спеціалісти з дитячої неврології, сомнології, неонатології, торакальної хірургії та анестезіології. У ролі спікерів на конференції були відомі спеціалісти з Ізраїлю, Фінляндії, Румунії, України.

До участі в конференції мали змогу долучитися лікарі всіх спеціалізацій. Захід проходив в офлайн- та онлайн–форматах. Дякуємо всім спеціалістам за те, що поділилися цінним досвідом. Пишаємося всіма учасниками, які вдосконалюють свої знання та роблять все можливе, аби дітки в Україні були здоровими.

Більше фото: https://photos.app.goo.gl/dHqc3RQS4MHC7vmR9