Сьогодні третій день народження святкує відділення нейрохірургії Охматдиту


Серпень 20 / 2021

Відділення дитячої нейрохірургії НДСЛ «ОХМАТДИТ» надає високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з нейрохірургічною патологією. Тут проводять оперативне лікування новоутворень головного та спинного мозку, кісток черепа та хребта, гідроцефалії, вроджених аномалій розвитку ЦНС, травм ЦНС, епілепсії, вроджених аномалій судин головного мозку. Наші лікарі-нейрохірурги застосовують широко застосовують малоінвазивні ендоскопічні втручання. Адже ми дбаємо про якість життя пацієнтів після операції.

У відділенні успішно реалізували принцип All Under The Roof. Для кожного конкретного випадку створюється мультидисциплінарна команда, що складається й з лікарів суміжних напрямків: фахівці діагностичних відділів, неврологи, педіатри та нейроофтальмологи, а також генетики, гематологи, фахівці центру гемостазу та багато інших. Коли ж стикаються новоутвореннями ЦНС, то створюють нейроонкологічний консиліум у складі променевих терапевтів, діагностів та онкологів. Так лікарі сильно скорочують час очікування та збирають всіх потрібних фахівців в одному місці для оперативного та якісного лікування.

Беззмінним керівником відділення є лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук Павел Плавский. За 3 роки було безліч досягнень та знакових моментів. Серед них і співпраця з госпіталем «SickKids» з канадського Торонто. І десятки конференцій, де на онлайн-зв’язку провідні лікарі світу. І особливо важкі операції на виїзді для нетранспортабельних пацієнтів…Відділення нейрохірургії, ми вами щиро пишаємося!

Вже зовсім скоро у вас буде новий дім в новому корпусі. Віримо, що з новим обладнанням ви зможете робити ще більше див на радість всім нам.