“Здай кров — врятуй життя”: у Центрі служби крові Охматдиту пройшла благодійна акція


Листопад 19 / 2021

У нашій лікарні багато пацієнтів, яким для лікування необхідна донорська кров та її компоненти. Центр служби крові Охматдиту постійно шукає нових донорів крові, плазми та тромбоконцентрату. Особливо гостро питання донацій стає взимку, коли спостерігається спад донорської активності.

Центр крові нашої лікарні долучився до Всеукраїнської акції «Здай кров — врятуй життя». В нашому центрі на донацію зареєструвалися 113 донорів. До здачі крові лікарі допустили 80 волонтерів, 12 — здали тромбоконцентрат, ще одна людина стала донором плазми. Загалом під час акції заготували 40 літрів крові та її компонентів.

Дякуємо співробітникам Патрульна поліція Києва, Укртрансбезпека, Служба судової охорони міста Київ та Київської області та кожному донору за долучення до акції і допомогу маленьким пацієнтам нашої лікарні.

Кожний з донорів ділиться частинкою своєї суперсили – дарує свою кров діткам, яким вона життєво необхідна. Дякуємо усім донорам, що причетні до найважливішої та найшляхетнішої справи. Адже кожна краплина крові – це врятоване дитяче життя.

Дізнатися, як стати донором крові в Центрі служби крові Охматдиту можна на сторінці Донори кровi “Охматдит”.