Сьогодні відзначають День медичного працівника: вітаємо спеціалістів Охматдиту з професійним святом


Червень 19 / 2022

За останні місяці стало зрозуміло остаточно: лікарі — це потужний фронт боротьби. Медики постійно мають справу з доленосними рішеннями та дивляться смерті у вічі. Тому не дивно, що після початку повномасштабної війни Росії проти України, команда нашої лікарні залишилась на місцях.

Медики — це справжні бійці, які звикли бути на межі: на межі життя, на межі професійних можливостей, на межі втоми… Наші лікарі та медсестри кидають виклик вирокам та втратам. Вони своєю невпинною енергією, силою, вірою та професіоналізмом повертають пацієнтів до здорового життя.

Любі наші медики! Ви маєте чути «Дякую» за все, що ви робите, щодня. Сьогодні це «Дякую» лунає багатотисячним хором. В ньому — голоси ваших колег, врятованих вами дітей та дорослих, їх рідних і всіх українців.

Колись ви обрали стежку, де успіх вимірюється врятованими життями. І щодня ви працюєте для вищої мети — подарувати комусь іншому усмішку, повернути діткам повноцінне дитинство. Ви робите все, щоб більшість ваших пацієнтів ніколи не потрапили до лікарні знову. Натомість самі залишаєтесь в Охматдиті, готові зустрічати нову порцію болю, хвороб та проблем, щоб перетворити їх на спогад з минулого.

Медики Охматдиту, ви справжні чарівники! В кожного з вас в грудях б’ється велетенське серце, де знаходиться місце для ласки до кожного хворого. Нехай доля повертає сторицею вам усі добрі справи, а жага до пізнання ти сили не згасають.Дякуємо вам за те, що ви робите. Дякуємо за те, що ви з Охматдитом. Дякуємо за те, що ви робите нашу лікарню такою крутою.

З Днем медика, наші дорогі лікарі та медсестри!