Гінекологічні консультації вагітним та жінкам репродуктивного віку


Вересень 28 / 2022

У найбільшій дитячій лікарні України пацієнтами стають не тільки діти до 18 років, але й дорослі. Спеціалісти відділення планування сім’ї та реабілітації репродуктивної функції жінок консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» надають високоякісну консультативно-діагностичну допомогу:

  • жінкам репродуктивного віку та вагітним;
  • жінкам з метою вирішення питання можливості мати чи виношувати дитину;
  • жінкам зі звичними викиднями для додаткового обстеження та з’ясування причин викиднів;
  • жінкам репродуктивного віку з хронічними запаленнями статевих органів та первинним і вторинним безпліддям, з порушенням менструальної функції, ендометріозом, епітеліальними дисплазіями шийки матки, доброякісними пухлинами статевих органів та молочних залоз;
  • вагітним жінкам незалежно від строку вагітності з екстрагенітальною патологією для вирішення питання щодо пролонгування вагітності, тактики лікування екстрагенітальної патології, ведення вагітності та пологів;
  • жінкам групи ризику вад розвитку плоду та спадкової патології в сім’ях.

Щорічно у відділенні отримують консультації 18 000 жінок репродуктивного віку та вагітних з різних регіонів України. На базі відділення працює денний стаціонар на 5 ліжок. У відділенні функціонує кабінет патології шийки матки, де проводиться обстеження та високочастотна коагуляція доброякісних захворювань шийки матки. Дорослим пацієнтам у поліклініці Охматдиту надаються платні послуги.

На базі лікарні працює перинатальний консиліум, мультидисциплінарна команда якого розглядає важкі випадки патологій розвитку плоду ще до народження. Лікарі Охматдиту діагностують ваду під час перинатальної діагностики вагітної, можуть оцінити тяжкість патології, дати прогноз, спланувати спільно з акушер-гінекологами програму супроводу вагітності та ведення пологів, надати необхідну хірургічну допомогу дитині вже в перші години життя.

У відділенні планування сім’ї поліклініки Охматдиту працюють висококваліфіковані спеціалісти: акушер-гінекологи, уролог-сексопатолог, терапевт, ЛОР-спеціаліст, ендокринолог та окуліст. У поліклініці Охматдиту вагітні жінки можуть отримати консультацію генетика, дерматолога, зробити УЗД-дослідження на новій апаратурі експертного класу на будь-якому терміні вагітності. Також в поліклініці роблять скринінгові УЗД-дослідження вагітних та органів малого тазу, УЗД-дослідження нирок, щитоподібної залози, молочних залоз, органів черевної порожнини, мамографію та МРТ-дослідження плода та органів малого тазу (за необхідністю).

Записатися на прийом можна за посиланням: https://ohmatdyt.simplex-med.com.