ТОВ КУА Фон дер Хейден Груп, напередодні Нового Року подарувала лікарні необхідне обладнання для відділення інтенсивної терапії


Грудень 23 / 2020

НДСЛ “ОХМАТДИТ” МОЗ України та наші маленькі пацієнти висловлюють свою щиру подяку людям, які допомагають нам в нелегкій боротьбі за виживання дітей в критичному стані.

ТОВ КУА Фон дер Хейден Груп, напередодні Нового Року подарувала лікарні необхідне обладнання для відділення інтенсивної терапії, а саме 2 шприцевих насоси SEP-21S Plus.Von der Heyden Group, міжнароджна група з історією інвестувння та девелопменту понад 30 років та українськепредставництво компанії КУА Фон дер Хейден Груп, мали за честь спільними зусиллями підтримати дитячу лікарню ОХМАТДИТ.

Штат Групи налічує 400 робітників по всій Європі, що роблять свій внесок у 4 основи бізнесу, включаючи інвестиції та девелопмент, міжнародну готельнугрупу IBB Hotel Collection, а також альтернативні інвестиції. З найкращими побажаннями, від імені всіх співробітників Групи, НДСЛ “ОХМАТДИТ” відвідав директор україського представництва Дмитро Гавриленко.

«Ми раді можливості зробити свій внесок, подарувавши необхідне обладнання для відділення інтенсивної терапії лікарні, в якій проходять більш ніж 10 000 операцій, 28 000 невідкладних випадків, та лікуються більш ніж 18 000 дітей на рік. Ми шануємо сумлінну працю кожного лікаря та з радістю будемо допомагати й в майбутньому»