Триває інформатизація підпорядкованих МОЗ медзакладів


Січень 17 / 2024

Наприкінці 2023 року за ініціативи Міністерства охорони здоровʼя розпочалась інформатизація закладів охорони здоров’я державного рівня, що перебувають у сфері управління МОЗ.

Зокрема, було закуплено послуги для покращення інфраструктурного стану та серверного програмного забезпечення, можливості роботи в електронній системі охорони здоровʼя, підготовки до переходу в Програму медичних гарантій для державних установ «Інститут серця Міністерства охорони здоровʼя України», «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоровʼя України» та Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Міністерства охорони здоровʼя України.

Це важливий крок для роботи зазначених інституцій, адже завдяки цифровізації оптимізується низка рутинних процесів під час надання медичної допомоги.

«Технології дозволили сфері здоров’я України вийти на новий рівень зручності. Усе більше закладів охорони здоров’я використовують сучасні цифрові ресурси, щоб пришвидшити розвиток та бути ефективними й доступними для всіх громадян», – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Подібні проєкти дають можливість пацієнтам з усієї країни отримувати медичні послуги на сучасному рівні. У 2024 році триватиме інформатизація закладів охорони здоров’я державного рівня.