У День Святого Миколая Президент України Володимир Зеленський завітав до Охматдиту та поспілкувався з дітками, постраждалими від ворожих обстрілів


Грудень 6 / 2023

Сьогодні Володимир Зеленський відвідав нашу лікарню. Президент поговорив з дітьми, які проходять реабілітацію після травм, отриманих внаслідок російських атак на територію України. А також привітав пацієнтів зі святом та вручив подарунки.

Зокрема, Володимир Зеленський поспілкувався з Ксенією Вербицькою, травмованою внаслідок ракетного обстрілу в Чернігові. Також з Мариною Пономарьовою з Херсонщини, яка проходить реабілітацію після поранення від вибуху ворожого снаряда.Маринка – перша дитина з воєнною травмою, яку протезували в Україні. Минулого року дівчинка отримала відеопривітання на День народження від Володимира Зеленського, у якому він пообіцяв їй про майбутню зустріч. Маринка мріяла познайомитися з Президентом особисто – і сьогодні її бажання здійснилося.

Глава держави поговорив з Катею та Юлею Іоргу. Сестрички дістали поранення 8 квітня 2022 року внаслідок ракетного удару по залізничному вокзалу Краматорська. Тоді на їхніх очах загинула мама.

А Єлизавета Надточій і Богдан Яловицький, з якими поспілкувався Президент, проходять планову реабілітацію в «Охматдиті».

Також Володимир Жовнір — генеральний директор Охматдиту, передав Володимиру Зеленському іграшки, які власноруч зробили пацієнти.

Дякуємо Президенту за візит до лікарні! Ваша увага до діток та підтримка Охматдиту є дуже важливими для нас. Слава Україні!