У нашій лікарні відбулась благодійна акція “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ОК!”


Листопад 23 / 2020

В нашій лікарні відбулась благодійна акція “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ОК!” до Всесвітнього дня дитини, Міжнародного дня педіатра і Дня позашкілля який, до речі, відмічають також 20 листопада.

Завдяки яскравим привітанням та чудовим подарункам для наших маленьких пацієнтів, що мужньо борються з онкологією, від колективу Київський Палац дітей та юнацтва, цей день став більш радісним та сповненим позитивних емоцій.

В цей день одночасно з усіх моніторів лікарні пролунали дитячі онлайн-привітання. Самим емоційним моментом акції став флешмоб “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ОК!” біля вже усім відомого муралу з улюбленим Єнотиком. І найзворушлива мить – коли наші маленькі пацієнти із вікон махали руками на знак підтримки флешу. А ще – символічне спілкування педагогів із лікарями на знак розуміння того, що одні плекають юні душі, інші – їх лікують.

Висловлюємо найтепліші слова подяки колективу Київський Палац дітей та юнацтва, а особливо адміністрації КПДЮ та директорці Оксані Добровольській , і всім причетним до цієї чудової події! Завдяки Вам день став набагато теплішим. А сяючі посмішки наших маленьких пацієнтів – найвища нагорода! Адже ми точно знаємо – позитивні емоції також лікують!