В лікарні з’явився Єнотик!


Серпень 5 / 2020

Дякуємо за «розумний» подарунок міській владі, Освітній Хаб – EduHub.in.ua міста Києва та його директорці пані Марії Богуслав.

Коли нам запропонували створити яскравий мурал – розмалювати стіну однієї з будівель лікарні – ця ідея одразу здалась чудовою. Адже мета малюнку додати яскравих кольорів, підтримати та надихнути наших маленьких пацієнтів. Його локація не випадкова. Розмістили мурал саме таким чином, щоб його бачили діти, які будуть проходити лікування в новому корпусі, який нещодавно розпочав свою роботу. Так в самому серці нашої лікарні з’явився яскравий витвір стріт-арту площею майже 100 квадратних метрів. Відомий київський художник-мураліст Віталій Гідеван працював над ним три дні.

До речі, діти, які перебувають у лікарні, радо долучились до вибору тематики зображення і серед різних варіантів обрали саме цього веселого Єнотика. Так з’явився яскравий позитивний малюнок, який робить простір нашої лікарні ще більш привітним. Головне, що в захваті від муралу наші маленькі пацієнти. А позитивні емоції та веселі посмішки дітей – найвища нагорода для всіх, хто «був причетний» до появи Єнотика в лікарні.

Але окрім естетичної сторони, цей арт містить і корисну. За допомогою QR-коду, який розташований на табличці поруч з муралом, і діти, і їхні батьки зможуть швидко перейти на портал Освітнього Хабу міста Києва і безкоштовно отримувати корисні знання. Для малечі – онлайн дитячий садок, для школярів – дізнатись про професії майбутнього, а для батьків – отримати найзатребуваніші навички ХХІ століття, які стануть в нагоді як на роботі, так і вдома.

Бажаємо всім здоров’я! 💗