Відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії


Липень 24 / 2020

Відділення пластично-реконструктивної мікрохірургії НДСЛ «Охматдит» унікальне та єдине в Україні, де проводяться пластичні та реконструктивні операції у дітей, а також одне з небагатьох в Україні, де виконуються реплантації кінцівок та їх фрагментів. Ми надаємо допомогу маленьким пацієнтам з важкими травмами кінцівок, складними вродженими вадами розвитку кінцівок, великими пухлинами м’яких тканин кінцівок. Нами проводиться як оперативне, так і консервативне лікування гемангіом.

У нашому відділенні накопичений величезний досвід лікування дітей з різноманітною патологією, що вимагає використання мікрохірургічної техніки, а також реконструктивних та пластичних операцій. Розроблена система лікування дітей з пологовим паралічем верхньої кінцівки з 3 місячного віку! Розроблені та застосовуються на практиці сучасні підходи до лікування ушкоджень периферичних нервів, сухожиль та судин кінцівок, наслідків важкої травми кисті.

Екстрена допомога дітям з травмою кінцівок надається кожен день, цілодобово, з усіх регіонів України. На нашому сучасному мікрохірургічному обладнанні ми проводимо традиційні операції з найвищою якістю, що значно покращує результат лікування. Також використання мікрохірургічної техніки дозволяє виконання реплантації кінцівок та їх сегментів.

Наших фахівців постійно запрошують до інших клінік для проведення оперативних втручань на кисті, післяопікових рубцях та наслідках травм. Відділення безперервно вдосконалюється. Всі наші співробітники проходять стажування та беруть участь у міжнародних вебінарах.

За щоденною титанічною клінічною працею наших спеціалістів стоять тисячі врятованих дитячих доль – повертаються втрачені функції кінцівок та покращується якість життя наших маленьких пацієнтів.

Бажаємо всім здоров’я!