В Охматдиті пройде науково-практична конференція по ендоскопії «Kyiv ENDO»: запрошуємо колег взяти участь


Квітень 19 / 2023

25-26 травня в НДСЛ «Охматдит» пройде науково-практична конференція з міжнародною участю «Kyiv ENDO».

Наукова програма:

  • Діагностична та інтервенційна ендоскопія верхніх та нижніх відділів ШКТ;
  • Діагностична та інтервенційна ендоскопія гепато-біліарної системи;
  • Запальні захворювання кишківника: від діагностики до лікування;
  • Портальна гіпертензія та варикозні кровотечі;
  • Діагностична та інтервенційна ендоскопія дихальних шляхів;
  • Live-трансляції з операційної;
  • Клінічні випадки та нові технології від міжнародних експертів з Республіки Корея та Італії;
  • Дискусії з міжнародними експертами наживо;
  • Hands-on зона з можливістю відпрацювання навичок підслизової дисекції та резекції;
  • Конкурс молодих лікарів-ендоскопістів на кращий клінічний випадок.

Міжнародні експерти з Республіки Корея представлять живі демонстрації ендоскопічної підслизової дисекції прионкопатології шлунку та ендоскопічної ретроградної холангіопанкреатографії,представлять власний досвід закриття перфорацій органів шлунково-кишковоготракту, інтервенційної ендоскопії на товстій кишці, шлунку, жовчовивідних шляхах.

Зірка сучасної ендоскопії Alessandro Repici поділиться власним досвідом резекції при колоректальних поліпах.

До роботи у конференції запрошуються: лікарі-ендоскопісти, хірурги, проктологи, гастроентерологи, педіатри, терапевти, сімейні лікарі, онкологи, анестезіологи, гістопатологи, інфекціоністи та інші медичні спеціальності. Сертифікат учасника з 10 балами БПР.Офіційні мови заходу – українська / англійська.Формат участі: offline або online

Hands-on зона буде доступна для учасників offline формату. Під керівництвом експертів, учасники зможуть на моделях відпрацювати навички ендоскопічної підслизової дисекції та резекції слизової. Кількість місць обмежена (80 місць). Обов’язковою умовою участі є володіння методикою виконання гастроскопії. Для реєстрації на Hands-on зону достатньо відмітити відповідне поле в реєстраційній формі. Зверніть увагу, що після заповнення місць, поле реєстраційної форми стане недоступним.

Для молодих лікарів-ендоскопістів буде проведено конкурс на представлення кращого клінічного випадку, переможець якого отримає приз від генерального спонсора конференції ТОВ «Ендо Системи». Умови участі в конкурсі: вік до 35 років, offline або online участь, презентація власного клінічного випадку, в якому молодий лікар приймав активну участь як асистент під час ендоскопічного втручання, проводив діагностичну ендоскопію самостійно та виявив патологію або самостійно виконував ендоскопічну операцію під наглядом керівника. Для участі у конкурсі теми клінічних випадків надсилайте на електронну адресу D.Voroniak@ohmatdyt.com.ua до 12 травня 2023 року. Реєстрація на конференцію для конкурсантів є безкоштовною, при реєстрації в полі «форма участі» вказуйте «лектор».

Для зареєстрованих offline будуть організовані кава-брейки та ланчі.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HzTCUv7zvZZhj3pWA

Просимо учасників повідомити про свою участь offline до 12 травня 2023 року, а online участь – до 24 травня включно.

Дата: 25-26 травня.

Місце проведення:
м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1, НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, новий корпус, 1 поверх, конференц зала.Hands-on зона: Новий корпус, 10 поверх, конференц зала.

Початок о 8-00.