В Охматдиті відбулася II Науково-практична медсестринська конференція з міжнародною участю «Медсестринство – актуальні питання сьогодення»


Травень 8 / 2023

Розпочали конференцію генеральний директор Володимир Жовнір, медичні директори Тетяна Іванова й Сергій Чернишук, голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Сергій Кубанський та головна медсестра Охматдиту Олена Примак.

Основні напрями заходу:

  • Інфекційний контроль (гігієна рук, поводження з небезпечними відходами).
  • Психологічна допомога медичним працівникам під час війни.
  • Етика та деонтологія при спілкуванні з родичами пацієнтів та пацієнтами.
  • Безпека медпрацівників під час виконання обов’язків.
  • Безпечні інфузії та профілактика катетер – асоційованих інфекцій.
  • Хірургічне забезпечення при проведенні органних трансплантацій.
  • Роль трансплантацій кісткового мозку у лікуванні онкологічних хворих.
  • Проведення майстер-класів для медичних сестер.


Захід пройшов у змішаному форматі (online/offline).

Участь в конференції взяли спеціалісти з усієї України. Після закінчення події учасникам буде надано сертифікат про участь в конференції.

Програма

Організатори конференції: Міністерство охорони здоров’я України й Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України.

Фото: Кристина Сагироваhttps://photos.app.goo.gl/RZWZg6CgjeW5SJBK6

На плечі медичних сестер та братів лягає 80% всього догляду за хворими. Ми пишаємося нашими спеціалістами, без яких неможлива робота будь-якого медичного закладу. На знак вдячності за невтомну допомогу лікарям та догляд за пацієнтами у найважчі для них моменти профспілка Охматдиту та МОЗ нагородили преміями найкращих медсестер лікарні.

На конференції також була представлена нова ініціатива благодійного фонду БФ “Охматдит – Здорове дитинство” – стипендія для медсестер, яку переможниця голосування отримуватиме впродовж року.Спеціальною комісією директорату було обрано переможницю – медсестру відділення інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Юлію Величко.

Також було нагороджено інших медсестер.Премію урочисто вручили на конференції голова фонду Євген Вембер Yevgen Vember та телеведучі Соломія Вітвіцька та Юрій Горбунов – співзасновники фонду.Дякуємо всім нашим медичним сестрами та братам за чуйність і професіоналізм у роботі з маленькими пацієнтами! Бажаємо вам сил, здоров’я та розвитку

МОЗ УкраїниМіністерство охорони здоров’я України Лена Примак Serhiy ChernyshukСергій КубанськийГалина Рыжак