Вічна памʼять нашій загиблій лікарці Світлані Лукʼянчик


Липень 9 / 2024

Колектив лікарні «Охматдит» висловлює свої співчуття рідним та близьким нашої колеги.

Вчорашній день назавжди залишить слід у житті Охматдиту. Серед усього болю, хаосу і пошкоджень ми маємо незворотну втрату — російська ракета забрала життя нашої лікарки Світлани Лукʼянчик.

Світлана народилася у Львові та зростала без батьків. Після завершення навчання у Національному медичному університеті імені Богомольця пішла працювати лікарем-нефрологом у відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій НДСЛ «Охматдит». Це єдине в Україні відділення з можливістю стаціонарного перебування, де лікують дітей з хронічною хворобою нирок всіх видів та ступенів важкості. Так було ще вчора вранці. Наразі воно вщент зруйноване.

Команда відділення складається з 4 лікарів, а також трансплант-координатора, медсестри та виховательки. Із загибеллю Світлани наша лікарня втратила не просто частину команди, а ще й душі. Вона була чуйною, доброю та відкритою до людей. Нам бракуватиме її професіоналізму та відданості.

За словами колег, у момент удару, лікарка евакуювала в укриття дітей, що перебували на діалізі. Всі пацієнти відділення, на щастя, цілі. Проте Світлана більше не з нами.

Ми не забудемо жодного загиблого в цій війні. Ми не забудемо про Світлану, яка до останньої миті виконувала лікарський і людський обовʼязок рятувати життя.

Запрошуємо вшанувати памʼять Світлани Лукʼянчик. Прощання відбудеться 10 липня о 14:00 за адресою: Львів, вулиця Театральна 11.

Окрім нашої лікарки, в той день в Охматдиті загинув відвідувач лікарні. Також є багато постраждалих. Висловлюємо щирі співчуття кожному!