Відділення онкології в Охматдиті: допомога онкохворим діткам з усієї України


Червень 29 / 2023

Відділення онкології в НДСЛ «Охматдит» – це молоде відділення, де висококваліфіковані спеціалісти надають медичну допомогу онкологічно хворим віком від 0 до 18 років на всіх етапах боротьби з недугою. Тут здійснюється діагностика, лікування та післялікувальне спостереження пацієнтів.

«Наше відділення відкрилось у серпні 2020 року. Зараз воно стрімко розвивається, має команду досвідчених лікарів та оснащене сучасним обладнанням. Основна особливість відділення – це тісна співпраця з суміжними спеціалістами, а саме: нейрохірургами, хірургами, радіологами, неврологами, ендокринологами та іншими. Це забезпечує комплексний мультидисциплінарний підхід в лікуванні злоякісних пухлин будь-якої локалізації. Основною перевагою нашого відділення є можливість дотримуватись принципу «Все під одним дахом», що дозволяє нам виявити хворобу, якісно стадіювати та підібрати оптимальне лікування в максимально короткий термін. На базі закладу нещодавно стало доступне проведення молекулярно-генетичного дослідження солідних пухлин, що дозволяє підбирати найсучасніші методи лікування», – розповідає Аліна Телюк, завідувачка відділення онкології Охматдиту.

Сьогодні спеціалісти Охматдиту активно лікують пухлини головного мозку та ретинобластоми, м’яких тканин, черевної порожнини та заочеревинного простору тощо.

З пацієнтами відділення та їхніми батьками регулярно працюють психологи. Для діток часто організовують розважальні заходи, а постійними гостями тут є лікарняні клоуни, які не дають сумувати хлопчикам та дівчаткам.

Усе лікування в Охматдиті діти отримують безкоштовно. Лікарня фінансується державним коштом.

Дякуємо нашим лікарям за щоденну працю. А всім дітлахам бажаємо міцного здоров’я!