Відділення Трансплантації кісткового мозку


Жовтень 17 / 2018

У відділенні Трансплантації кісткового мозку нашої лікарні зараз лікується 14 пацієнтів. Двоє з них, вболіваємо, отримає свою заплановану трансплантацію від родинного донора найближчим часом. Вболіваємо – тому що це результат кропіткої роботи, в тому числі і дитячого організму, його реакція на довготривале агресивне лікування. Це довгий шлях діток, їхня мета, яку батьки та лікарі віділення наближають як можуть вже не один місяць.

Жодній дитині ми у трансплантації від родинного донора не відмовили. Відділення Інтенсивної хіміотерапії, віділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної хіміотерапії та відділення Трансплантації кісткового мозку працюють. Тут немає вільних місць, тому що як і раніше, саме ці відділення “беруть на себе удар” та лікують від надскладних захворювань діток з усієї України.

Робота відділення ТКМ

У відділенні Трансплантації кісткового мозку нашої лікарні зараз лікується 14 пацієнтів. Двоє з них, вболіваємо, отримає свою заплановану трансплантацію від родинного донора найближчим часом. Вболіваємо – тому що це результат кропіткої роботи, в тому числі і дитячого організму, його реакція на довготривале агресивне лікування. Це довгий шлях діток, їхня мета, яку батьки та лікарі віділення наближають як можуть вже не один місяць. Жодній дитині ми у трансплантації від родинного донора не відмовили. Відділення Інтенсивної хіміотерапії, віділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної хіміотерапії та відділення Трансплантації кісткового мозку працюють. Тут немає вільних місць, тому що як і раніше, саме ці відділення "беруть на себе удар" та лікують від надскладних захворювань діток з усієї України.Oleksandr LysytsiaІрина Садов'якЮрий Довбня#ОХМАТДИТофіційний #кращадитячалікарнякраїни #тутвміютьлікувати #милікуємодіток

Опубліковано НДСЛ Охматдит Середа, 10 жовтня 2018 р.