Відкриття басейну для реабілітації в поліклініці Охматдиту. Запрошуємо представників ЗМІ відвідати урочисту подію!


Червень 5 / 2024

Шановні журналісти, з радістю повідомляємо вам про урочисте відкриття басейну для фізичної реабілітації. Захід відбудеться 14 червня о 12:00 у поліклініці Охматдиту за адресою: вул. Стрітенська 7/9, м. Київ.

Півтора року тривали роботи з відновлення басейну, який не використовувався понад 30 років. За цей час було зроблено капітальний ремонт, замінено труби, вентиляцію, каналізацію тощо. Велика команда наполегливо працювала над реконструкцією.

Новий басейн є надзвичайно важливою частиною для реабілітації дітей, які потребують спеціалізованої допомоги після отримання важких травм та захворювань. Зокрема це необхідно пацієнтам, постраждалим від війни, дітям з інвалідністю, з затримкою розвитку, ортопедичними травмами, сколіозом, тощо. Басейн оснащений різноманітним сучасним інвентарем та новими технологіями, які дозволяють займатися плаванням діткам різного віку та з різними хворобами. З пацієнтами займатимуться фізичні терапевти.

На відкриття завітають гості з США, Європи та України, благодійники, меценати, адміністрація лікарні, медики та фізичні терапевти, пацієнти, які постраждали від війни, та ті, хто потребує такої реабілітації, представники ЗМІ, друзі Охматдиту. Дякуємо усім, хто долучився до підтримки Охматдиту та допоміг у відновленні басейну. Ми дуже цінуємо вас та з нетерпінням чекаємо на урочистому відкритті!

Акредитація за посиланням: https://forms.gle/U5zVyaRwtGFM8aCfA