Вітаємо з 55-м Днем народження генерального директора Володимира Жовніра!


Грудень 21 / 2021

Будь-який корабель має свого капітана. І від його лідерства залежить значна частина успіху справи.

Сьогодні усією командою Охматдиту вітаємо нашого керівника — Володимира Аполлінарійовича Жовніра.

Про Володимира Жовніра точно можна знімати кіно. До того, як стати очільником Охматдиту, багато років він працював головним лікарем ДУ «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України». Лікар анестезіолог-реаніматолог, Володимир Аполлінарійович продовжив професійну династію й подався у медицину слідом за мамою-педіатром.

Заслужений лікар України, доктор медичних наук та президент 10 Українських форумів дитячих анестезіологів, Володимир Аполлінарійович і досі по четвергам стоїть за операційним столом. Лікар розробив унікальні медичні винаходи та запатентував їх. Його особистий рекорд перебування в операційній — 2 доби.

Чесно кажучи, іноді ми й самі диву даємося: як він все встигає? Але Володимир Аполлінарійович на все знаходить час: і на роботу, і на насичене дозвілля. З 1992 року він бере участь у благодійних заходах, таких як «Пробіг під каштанами». У 2004 році в рамках події ніс олімпійський вогонь. Окрім бігу встигає займатися йогою, стрибати з парашутом, кататися на лижах та навіть вчиться грати на баяні. Володимир Аполлінарійович багато років займається боксом та айкидо. А ще танцює сальсу!

Ми щиро захоплені нашим керівником. Його безкрайня енергія заряджає увесь колектив на успіх і рухає Охматдит вперед. Володимире Аполлінарійовичу, ми вітаємо Вас! Нехай здоров’я ніколи не підводить, управлінські рішення завжди обертаються перемогою, а запал та віра у наші спільні цілі не згасає. Бажаємо Вам сил, щастя, радості в кожному дні та мотивації у професійному житті.