Вітаємо з днем отоларинголога!


Вересень 29 / 2021

Сьогодні професійне свято всіх отоларингологів. Свято людей, які піклуються про здоров’я наших вух, горла та носа. І роблять це професійно, турботливо, уважно та дбайливо.

Мова йде про лікарів відділення дитячої отоларингології НДСЛ «Охматдит». Вони, як ніхто інший, знають, що означає працювати за покликом серця. Професійність та відповідальність ЛОР-спеціалістів «Охматдиту» не залежать від зовнішніх обставин, бо давно стали частиною їх роботи.

Серед пацієнтів Охматдиту — діти з усіх куточків України. Аби допомогти кожному, нерідко доводиться працювати на межі можливостей. Все заради щирих посмішок юних пацієнтів, які зігрівають, дають наснаги та мотивують продовжувати роботу.

Завдяки високій кваліфікації та великому досвіду наші лікарі також консультують ЛОР-відділення інших медичних закладів по всій Україні. А методи профілактики, діагностики та лікування захворювань горла-вуха-носа оновлюються і вдосконалюються рік від року.

Дорогі наші отоларингологи, від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, енергії, позитиву та наснаги! Дякуємо за дихаючий ніс, гарний слух та здорове горло!