Захід для представників акредитованих в Україні дипломатичних місій


Травень 30 / 2019
Д-р Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров`я привітала та подякувала всім, хто будував і будує лікарню

З нагоди Дня захисту дітей народні депутати України – члени Опікунської ради Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» Оксана Корчинська, Ганна Гопко, Марія Іонова, Вікторія Сюмар ініціювали захід для представників акредитованих в Україні дипломатичних місій.

Його мета – ознайомити почесних гостей з роботою провідного дитячого лікувального закладу країни, щоб об’єднати та синхронізувати зусилля у сфері дитячої спеціалізованої медицини.

Захід відбувся у новозбудованому корпусі лікарні 30 травня. Участь у ньому взяли д-р Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров`я, члени Опікунської ради НСДЛ «ОХМАТДИТ», серед яких народні депутати Оксана Корчинська, Ганна Гопко та Марія Іонова, представники дипломатичних місій, колектив закладу.

Д-р Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров`я привітала та подякувала всім, хто будував і будує лікарню. “Один з принципів трансформації системи охорони здоров`я — пацієнтоорієнтованість. Цією філософією керується в тому числі і медичний персонал “Охматдиту”.

Будівлям закладу — 125 років, але попри це, він лишається найсучаснішим дитячим медичним закладом в Україні. І наша спільна мета — щоб кожен маленький пацієнт мав доступ до якісних медичних послуг, в гарних умовах та з сучасним обладнанням”, сказала Уляна Супрун.

Народний депутат України Ганна Гопко зазначила, що необхідно забезпечити зв’язок з найкращими практиками світу та обмін досвідом і запроваджувати високотехнологічні процеси в лікарні.

Головний лікар НСДЛ «ОХМАТДИТ» Ірина Садов’як виступила з презентацією про функціонування і першочергові потреби закладу, а також провела екскурсію новими лікувальними відділеннями.