Здай кров — врятуй життя!


Листопад 13 / 2020

12 листопада в нашій лікарні у Центрі служби крові відбулась акція «Здай кров – врятуй життя» у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в Україні.

Цього дня до Центру служби крові прийшло 83 донори. До здачі було допущено 67 донорів. Кожний з них поділився частинкою своєї суперсили – подарував свою кров діткам, яким вона життєво необхідна. Кожний з наших донорів причетний до найважливішої та найшляхетнішої справи. Адже кожна донорської краплина крові – це врятоване дитяче життя.

Приєдналися до акції співробітники Служби судової охорони центрального органу управління й Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, рятувальники та співробітники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві. Це вже стало доброю традицією – хлопці та дівчата «в формі» завжди поряд, коли у донорській крові для постраждалих діток є хоч найменша потреба.

Щира подяка Міжнародному благодійному фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», який постійно співпрацює з нашею лікарнею для поповнення банку донорської крові та оперативно долучається до пошуку донорів у екстрених випадках.

Дякуємо всім нашим донорам, хто поділився найдорожчим – своєю кров’ю заради життя наших маленьких пацієнтів, заради майбутнього, яке тепер для них настане!