Завершився другий семінар спільного німецько-українського проєкту з муковісцидозу


Січень 22 / 2024

Попри те, що до проєкту включено лише дві лікарні з України (НДСЛ «Охматдит» у м. Київ та Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у м. Львів), лікарі з усіх куточків можуть приєднуватися до навчальних семінарів.

Семінари високопрофесійні та дуже практичні. У кожного присутнього є можливість не лише слухати лекції, а й брати участь у жвавих тематичних дискусіях.

На цей раз ми змогли охопити антибіотикотерапію, ураження печінки, спірометрію та, не такі вже і прості, на перший погляд, інгаляції небулайзером.

Від імені НДСЛ «Охматдит» хочемо подякувати МОЗ України за підтримку та залучення до реалізації цього проєкту з удосконалення допомоги пацієнтам з муковісцидозом. Велика подяка кожному лікарю, що береться за цю важку роботу і надскладні кейси. Дякуємо що не зупиняєтесь, рухаєтесь вперед та перебуваєте завжди поруч зі своїми пацієнтами.

І величезна подяка професору Томасу Ерлеру, хто започаткував проєкт та вже довгі роки залишається великим другом України. І, звичайно, всій команді центру муковісцидозу KLINIKUM WESTBRANDENBURG на чолі з професором Карстеном Шварцом.

Ми продовжуємо працювати разом з усіма лікарями нашої країни, щоб допомогти пацієнтами надважкої патології. Приєднуйтесь і ви до цієї неймовірної команди! Якщо є бажання мати доступ до запису, звертайтеся до Центру орфанних захворювань та генної терапії НДСЛ «Охматдит»: Centre of orphan disease and genetic therapy