Щира подяка заслуженому журналісту України, письменнику, кінорежисеру, блогеру, волонтеру та просто чуйній порядній людині Руслану Горовому!


Березень 16 / 2020

Відділення інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ «ОХМАТДИТ» висловлює щиру подяку заслуженому журналісту України, письменнику, кінорежисеру, блогеру, волонтеру та просто чуйній порядній людині – Руслану Горовому. Починаючи з 2018 року він опікується нашим відділенням та завжди приходить на допомогу за будь-яких обставин.

Завдяки Руслану та небайдужим щиросердним людям було зібрано кошти на ремонт обладнання реанімації новонароджених! Апаратура вийшла з ладу раніше, ніж закінчився термін її використання. Але саме вона забезпечує цілодобовий моніторинг показників діток з екстремально низькою вагою тіла, без неї неможливо миттєво відслідкувати життєво важливі зміни стану немовляти та моментально відреагувати на загрозу життю малюка.

Сьогодні, дякувати Руслану та тим, хто відгукнувся на його заклик, обладнання знову працює! Кожний з вас, хто долучився, врятував безцінне маленьке життя та збільшив шанси немовлят на щасливе повноцінне майбутнє.