12 травня – Всесвітній день медичної сестри


Травень 12 / 2020

Дорогі медичні сестри! Вітаємо Вас з професійним святом!

Ви оточуєте своєю турботою кожного маленького пацієнта з першої хвилини в лікарні. Ваші лагідні руки перев’язують рани, ставлять крапельниці, несуть ліки. Ви вимірюєте температуру, допомагаєте при дослідженнях. Ночами Ви не змикаєте очей перед моніторами, хвилюючись за кожну дитину.

Ви уважні, щирі, чуйні до чужої біди – це істинне покликання. Не кожному під силу така робота – напруга, постійна готовність віддати тепло, намагаючись підтримати людину, що потрапила в біду.

Ви сміливі та відповідальні, рішучі та дисципліновані. Ви завжди зібрані, професійні, досвідчені і милосердні. Ви очі та руки лікарів, адже жоден лікар не може обійтись без Вас. Ледь поглянувши на хворого, Ви одразу розумієте, що йому потрібно.

Для маленьких пацієнтів Ви як мама – вгамовуєте біль, позбавляєте від страху, оточуєте любов’ю. Ваша невтомна турбота та доброта зціляє, неначе ліки. А тепло Ваших щирих сердець зігріває та дає надію.

Тому у день Вашого професійного свята ми Вам щиро ДЯКУЄМО!

Дякуємо за важку, сумлінну та дуже важливу працю, за відданість своїй справі та неймовірне терпіння, за чуйність та доброту!

Нехай Ваші добрі серця завжди будуть наповнені радістю і щастям. Будьте завжди здорові. Щастя, любові, благополуччя, всього самого світлого і доброго!