Sleep Equity for Global Health. Вплив сну на глобальне здоров’я


Березень 6 / 2024

Науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена Всесвітньому дню сну «Sleep Equity for Global Health. Вплив сну на глобальне здоров’я». Запрошуємо до участі!

Конференція відбудеться 15 березня 2024 року з 09:00 до 15:00 в НДСЛ «Охматдит».

Теми, про які ми будемо говорити: полісомнографічні обстеження у дітей, особливості сну у підлітковому віці, проблеми зі сном у дітей з порушеннями нейророзвитку, сон та дихання під час сну у дітей з нервово-м’язовими захворюваннями та хронічними захворюваннями легень, питання про допоміжну вентиляцію легень під час сну в умовах стаціонару та вдома.

Окрім цього, розглянемо декілька цікавих клінічних випадків.

Метою заходу є поширення інформації про вплив сну на здоров’я дітей та поширені проблеми зі сном серед дитячого населення, а також питання домашньої вентиляції легень в Україні.

Нашими спікерами стануть відомі спеціалісти з Ізраїлю, Фінляндії, Румунії, а також спеціалісти з дитячої неврології, сомнології, неонатології, торакальної хірургії та анестезіології.

Запрошуємо до участі лікарів всіх спеціалізацій (сімейних лікарів, педіатрів, оториноларингологів, неврологів, нейрохірургів, ендокринологів, неонатологів, анестезіологів, психологів, лікарів паліативної медицини, генетиків, ортопедів та щелепно-лицьових хірургів).

Долучитися до конференції можна офлайн або онлайн. Реєстрація безкоштовна. Всі матеріали будуть доступні для перегляду на офіційному YouTube-каналі НДСЛ «Охматдит». Учасники конференції зможуть отримати бали БПР.

  • Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/LYi8xKrG2MDixjTd7
  • Дата: 15.03.2024
  • Адреса: НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, новий корпус, блок Е, актова зала, м.Київ, вул.Чорновола 28/1.