21 червня – День медичного працівника


Червень 19 / 2020

Вітаємо з Днем медика! Щорічно у третю неділю червня всі українські медики відзначають професійне свято – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, акушери, лаборанти, санітари, – всі, хто стоїть на сторожі людського здоров’я. День медика – чудова нагода ще раз подякувати нашим медикам за їх сумлінну та невтомну працю, адже переоцінити величезну роль медиків неможливо.

Цю професію обирають за покликом душі, тільки людина з великим серцем здатна присвятити своє життя медицині, віддати всі свої знання та всі свої сили благородній справі – збереженню здоров’я та спасінню життя інших. Цілодобова праця, мужність та стійкість, доброта та самовіддача медиків – запорука доброго здоров’я ще до моменту народження дитини і протягом усього життя людини.

250 медиків нашої лікарні (кожне відділення пропонувало своїх талановитих, пильних та наполегливих співробітників) на честь Дня медика отримають грошову премію від Профспілки нашої лікарні.

Ще 15 медиків лікарні – членів профспілки з нагоди святкування Дня медичного працівника за багаторічну сумлінну працю будуть нагородженні Почесною грамотою Профспілки та грошовим заохоченням від Київської Міської Профспілки Працівників Охорони Здоров’я. Це відбудеться завдяки клопотанню Профспілки нашої лікарні.

Шановні медики! Від всього серця вітаємо зі святом! Бажаємо міцного здоров’я! Щастя вам і вашим родинам! Професійних звершень, успіхів у роботі та натхнення в усіх улюблених справах!

А найбільший подарунок для нас – здоров’я та одужання наших діток! Чудового святкування!