Благодійники закупили інструменти для ендоскопістів


Вересень 3 / 2021

В Охматдиті ми постійно впроваджуємо найновіші підходи в лікуванні, зокрема малоінвазивні методи лікування та діагностики. Серед них — ендоскопія. Вона забезпечує діагностику складних випадків, хірургію одного дня без розрізів та рубців, нетривалий період реабілітації, швидке повернення до звичного життя та рівня активності дитини.

Щороку відділення ендоскопії приймає близько 4 тисяч пацієнтів з усієї України!

Найчастіше це — діти, що потрапили до нас зі сторонніми тілами в шлунково-кишковому тракті. За допомогою ендоскопа та малесеньких ендоскопічних щипців та сіток ми можемо без оперативного втручання допомогти малечі.

Частина пацієнтів мають вади розвитку шлунково-кишкового тракту. Деяких діток лікарі можуть прооперувати без розрізів за допомогою малесеньких ендоскопічних електроножів.

Також багато пацієнтів потрапляють до нас зі шлунково-кишковими кровотечами різного генезу. У таких випадках вкрай необхідно мати завжди під рукою ендоскопічні інструменти для зупинки кровотечі, оскільки такі пацієнти потрапляють до нас і вдень, і вночі.

Більшість спеціалізованих ендоскопічних інструментів — одноразові та дорогі. Того, що закуповує для лікарні держава, часто бракує. Батьки пацієнтів не завжди можуть придбати їх власним коштом.

Тож ми дякуємо нашим друзям та благодійникам Henry Madava та Всеукраїнський благодійний фонд «Мир і добробут» за забезпечення Охматдиту такими необхідними ендоскопічними інструментами. Ви здійснили мрію кожного ендоскопіста мати всі потрібні інструменти для кваліфікованої допомоги.

З Вашою підтримкою лікуємо наших дітей за світовими стандартами в Україні!