Франція надала НДСЛ «Охматдит» 300 ноутбуків


Серпень 1 / 2022

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» отримала 300 ноутбуків від Міністерства економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету Франції. Аташе з питань гуманітарної допомоги посольства Франції в Україні Фредерік Руссо передав їх директору медзакладу Володимиру Жовніру.  

«Цей третій “транш” з цифровим обладнанням доповнює допомогу, вже надану Францією у сфері охорони здоров’я: тонни медикаментів, автомобілі швидкої допомоги, пересувні машини для забору крові, установки виробництва кисню, аварійні генератори для лікарень – за що ми дуже вдячні, – наголосила заступниця міністра Марія Карчевич. – Франція також бере участь у програмі медичної евакуації та лікування постраждалих внаслідок війни українців.

За словами заступника директора з розвитку НДСЛ «Охматдит» Олега Полозенка, такий жест солідарності з українцями дозволить швидше впроваджувати у виробничі процеси новітні технології та, насамперед, пришвидшить інтеграцію лікарні для роботи з електронною системою охорони здоров’я. ІТ служба вже займається налаштуванням та розподілом допомоги. Нові ноутбуки отримають медики стаціонару і поліклініки.

НДСЛ «Охматдит» – унікальна медична установа для надання екстреної та високоспеціалізованої медичної допомоги дітям з усіх регіонів України. З початку війни там рятують не лише дітей, а й дорослих українців, зокрема із кульовими та мінно-вибуховими пораненнями. Нагадаємо, за сприяння Міністерства охорони здоровʼя та Міністерства цифрової трансформації українські медики отримали 10 тисяч ноутбуків від уряду Франції.