Діагностика та лікування: в Охматдиті провели операцію з розкриття абсцесу та видалення нагноєних лімфатичних вузлів


Листопад 30 / 2023

До Охматдиту звернулась дитина зі скаргами на болі в животі, підвищення температури та підозрою на гострий апендицит. З анамнезу стало відомо про розкриття пахового лімфаденіту за декілька днів до появи скарг.

Спеціалісти нашої лікарні провели повне обстеження та виключили попередній діагноз гострого апендициту. Проте запідозрили варіант висхідної інфекції та лімфаденіту (запалення лімфатичних вузлів) m.iliopsoas. Після проведення дообстеження в обʼємі детального УЗД конкретної ділянки та МРТ підтвердили наявність заочеревинного абсцесу та змінених лімфатичних вузлів у зоні клубово-поперекового мʼяза.

Після встановлення діагнозу лікарі відділення гнійної хірургії Охматдиту прийняли рішення про необхідність проведення оперативного втручання.

Під загальною анестезією було проведено розкриття та дренування абсцесу, з якого виділилось близько 50мл вмісту. Після цього спеціалісти видалили змінені нагноєні лімфатичні вузли. Операція проводилась в безпосередній близькості до судин клубової ділянки, тому обережність та увага роботи хірургів були на першому місці.

Зараз дитина продовжує лікування у відділенні гнійної хірургії, де отримує повний обсяг медичної допомоги: інфузійної, дезінтоксикаційної та антибактеріальної терапії.Дякуємо нашим спеціалістам за професіоналізм, самовіддану працю та неймовірну роботу в команді!