До лікарні — вертольотом. Вчора в Охматдит доставили 7-річного хлопчика для надання екстреної допомоги


Вересень 17 / 2021

За ініціативи двох міністерств — МОЗ України та МВС України в Україні запрацювала система аеромедичної евакуації. Проект передбачає перевезення складних пацієнтів з 14 обласних центрів. Впровадження повітряної евакуації здатне забезпечити своєчасне транспортування хворих до місць лікування.

Вчора медична бригада гелікоптером Національна поліція України транспортувала семирічного хлопчика в НДСЛ «Охматдит», який отримав важкі травми шиї та голови. Він знаходився у селі Кодра, що за 80 кілометрів від столиці.Зараз хлопчик знаходиться у відділенні ортопедії та травматології Охматдиту. Вчора йому зробили операцію, нині життю хлопчика нічого не загрожує. Наші медики роблять все можливе, аби допомогти маленькому пацієнту

«Транспортування дитини з підозрою травми хребта в умовах сільської місцевості із поганими дорогами — означало створити ризик погіршення вже отриманих пошкоджень», – зазначив Сергій Чернишук, медичний директор НДСЛ «Охматдит».Хоча на борту гелікоптера менше простору ніж у кареті швидкої, евакуація повітряним шляхом забезпечує необхідні умови транспортування пацієнта та перевезення медичної техніки на борту.

Сподіваємось на подальший розвиток аеродинамічної евакуації, бо це допоможе врятувати не одне життя

А сьогодні в Охматдит доставили ще одну дитину завдяки аеромедичній евакуації. Це вже п’ята дитина, яку доставили авіацією в Охматдит.