І-а Школа пре- та постнатальної діагностики вроджених вад розвитку


Серпень 9 / 2021

В Охматдиті 10 вересня пройде І-а Школа пре- та постнатальної діагностики вроджених вад розвитку.

Віднедавна в Охматдиті працює спеціальна мультидисциплінарна комісія. Вона об’єднує наших провідних лікарів акушерів-гінекологів, генетиків, лікарів УЗ діагностики та дитячих хірургів. На консиліумах комісія розбирає складні випадки патологій. Ми робимо повний супровід вагітних від постановки діагнозу до виписки зі стаціонару. Для цього співпрацюємо з пологовими будинками №5 і №7 у Києві. Немовлят з породіллями забираємо звідти та здійснюємо необхідне лікування.

Вчасна діагностика плоду — запорука успішного виявлення та профілактики генетичної патології. Завдяки ретельному та вчасному обстеженню ми можемо оперативно надати допомогу новонародженому.

Учасники нашої комісії хочуть обговорити свої досягнення та досвід з медичною спільнотою! В рамках Школи до нас долучаться спеціалісти з Ізраїлю, Польщі, Молдови та інших країн. У колі колег хочемо обговорити проблеми діагностики та ведення вагітності при вроджених вадах розвитку у плода, перинатальне ведення при критичних вроджених вадах та їх хірургічну корекцію.

  • 10.09.2021
  • онлайн та офлайн формат
  • м. Київ, вул. Стрітенська, 7/9 (Консультативно-діагностична поліклініка НДСЛ «Охматдит» МОЗ України)
  • деталі події.