ІІІ-я Школа пре- та постнатальної діагностики: Пренатальна діагностика, медико-генетичне консультування та хірургічна корекція вроджених вад розвитку


Листопад 3 / 2023

В Охматдиті відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «ІІІ-я Школа пре- та постнатальної діагностики: Пренатальна діагностика, медико-генетичне консультування та хірургічна корекція вроджених вад розвитку»

На базі КДП НДСЛ «Охматдит» МОЗ України відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «ІІІ-я Школа пре- та постнатальної діагностики: Пренатальна діагностика, медико-генетичне консультування та хірургічна корекція вроджених вад розвитку».

На події висвітлювалися такі актуальні теми: проблемні питання діагностики, медико-генетичного консультування, ведення вагітності при вроджених вадах розвитку, постнатальна хірургічна корекція вроджених вад розвитку плода.

До роботи у конференції були запрошені провідні спеціалісти в галузі охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, лікарі акушери-гінекологи, генетики, лікарі УЗ-діагностики, неонатологи, дитячі хірурги, нейрохірурги, дитячі реаніматологи-анестезіологи та інші.

Учасники мали змогу долучитися до заходу онлайн або офлайн. Дякуємо нашим спеціалістам за невпинний розвиток та наполегливу роботу! Також ми вдячні спікерам за те, що ділитеся цінним досвідом та своїми знаннями. Разом працюємо для того, аби дітки отримували медичну допомогу на найвищому рівні!

Програма конференції: https://docs.google.com/…/1bP6jPYDBVs0jp34xIVPb…/edit…

Запис трансляції конференції:

Більше фото з конференції тут: https://drive.google.com/…/1-XQXZveXNuMClyXumIkq0G…