Інформаційно-аналітичний центр


Інформаційно-аналітичний центр НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України – серце лікарні. Головна мета центру, як інформаційно-аналітичної та організаційно-методичної служби – формування єдиної системи обліку і звітності медико – статистичної інформації, здійснення систематичного контролю щодо правильного ведення медичної статистичної документації, забезпечення вірогідності відомостей, впровадження нових технологій обробки обліково – звітної документації.

До Інформаційно-аналітичного центру надходить інформація та первинна медична документація щодо всіх пацієнтів лікарні та відвідувачів Консультативно-діагностичної поліклініки. Персонал Центру – завідувач, лікарі-методисти-статистики, медичні статистики та медичні реєстратори – фахівці високого рівня, володіють усіма статистичними методиками та технологіями в межах своєї компетенції, необхідних для якісного виконання своїх посадових обов’язків.

У складі інформаційно-аналітичного центру є архівний підрозділ, де зберігається медична документація за багато років. Пацієнти та батьки завжди мають змогу звернутися до Центру з самих різних питань надання медичної допомоги в умовах НДСЛ «ОХМАТДИТ» та отримати відповіді в найкоротший термін. Завжди ради допомогти!

Телефон: +380 44 236 06 12.
Електронна адреса: [email protected]