Кожен наш благодійник — приклад для дітей Охматдиту!


Червень 2 / 2021

Працюючи з дітьми щодня, ми усвідомлюємо, що неуникно стаємо для них рольовими моделями. Вчора ми організували для наших маленьких пацієнтів фантастичне свято до Дня захисту дітей. Влаштували силами лікарні, Асоціації друзів Охматдиту та багатьох меценатів.

Наші дітки вчора побачили взірець людяності та благородства. Вони побачили вас, наші партнери-чарівники, які зробили це свято можливим. На все життя вони пронесуть цей досвід: допомоги, небайдужості, благодійності. Ви не лише зробили свято, ви показали, якими відповідальними та чуйними дорослими ці діти мають стати.

Хочемо подякувати всім!Харизматичному телеведучому, який невтомно створював атмосферу — Вячеслав Матюхин.Ведмедикам від Plombear_xxl, Татьяна Савицкая за організовані активності та подарунки для дітей.Художній студії Creative Studio ARTOS та Tatiana Rylina.

Виготовлення слаймів Наталия Сундукова. За організацію, кординацію та включеність 24/7 дякуємо Natali Udovychenko, керівниці Асоціації друзів Охматдиту.Зірковим гостям: телеведучій Elena Filonova, фронтмену гурту «Воплі Відоплясова» Oleg Skrypka, телеведучій Светлана Леонтьева, акторці Театру на Липках Анжеліка Гирич.Дитячій студії Кіт Да Вінчі Клуб інноваційної творчості та її керівниці Svetlana Radchenko.Солодким столом завдячуємо кондитерській фабриці Деліція.

Журналістам 1+1 та Школа Супергероїв за готовність засукати рукава і саджати справжній город на території лікарні.

Якісний звук протягом всього заходу — заслуга івент-агентства Nobelon, щиро дякуємо Liudmila Vetrich.Катерині Поляковій, Наталі та Раїсі Атамановим, а також Аліні Гладкій за цікаві майстер-класи.Дякуємо Поліція Києва за шалені враження від ваших поліцейських та їх автівок.

Дякуємо Таблеточки за копів та ляльок на ходулях – Agency celebrations HEART ART.

!Наталії Богдан за сеанс арт-терапії та аніматорам від компаній Квестманія – організація квестів і свят в Києві та Патіманія, яких забезпечила Тетяна Савіцька.Karina McQueen, продюсерці Star Model Studio за організацію показу модної дитячої колекції разом з дітками Охматдиту!

Також дякуємо волонтеру Bulkina Olga, яка вже багато років допомагає Охматдиту як лікарняний клоун і не тільки.Анні Стогній за аквагрим та глітер-тату для дітей!Підкріпитися після стількох насичених розваг можна було завдяки корисним смаколикам на основі стевії від Корисна Кондитерська від Стевіясан, фруктами нас забепечили Foodex24,кондитерським шедеврам від Київський БКК, основним стравам від закладів TARANTINO family – жить вкусно, чеській мережі ресторанів здорового швидкого харчування Master Burger UA.

За запальні танці на святі відповідали DZYGA dance school під керівництвом Olena Pava та Сергій Паньків.

Ще декілька подяк: Перша Українська Сувенірна Компанія – директорMaxim Korobka, Сергій Саранов, президент міжнародного благодійного фонду преподобного Сергія Радонежського, групі компаній Textrade-futbolka.ua і засновнику Ростислав Малюта, політик Максим Ткаченко, голові ТОВ «Холдинг НАС» Юлия Рысь за допомогу в організації свята, флеш-моб та подарунки дітям, засновниці Національного конкурсу Краси Mrs Ukraine Top of the World Kotyolkina Tetyana та фіналісткам конкурсу; директору Благодійний фонд “Мистецька ініціатива”Игорь Корж, директору Благодійний фонд «Разом»Людмила Русаліна, ТОВ «Максхолод» та Галанову Максиму.Яскравий та святковий банер забезпечили наш постійний digital-партнер — Рекламное агентство LMG

Ввечері Благодійний фонд Таблеточки ще організував fire show, а ГО Здорове Людство піротехнічне шоу для дітей, всі були в захваті!

Дякуємо Бібліотека Імені Реріха, що в цей день завітали у відділення неврології Охматдиту та подарували незабутні враження пацієнтам та батькам.

Також дякуємо Фундація Дім Рональда МакДональда за подарунки та атмосферу свята для батьків і дітей Охматдиту!За успішне проведення свята дякуємо адміністрації Охматдиту, інженерно-технічній службі, педіатричному відділенню, Центру медико-психологічної допомоги, старшим медсестрам, всьому медичному персоналу, волонтерам та кожному, хто долучився до організації свята!Разом ми змогли подарувати незабутнє свято! Ваші зусилля вчора залишаться у дитячих спогадах назавжди.