Краща медична сестра України


Травень 21 / 2019

Пишаємось!

Медична сестра відділення інтенсивної терапії Бондаренко Інна Вікторівна отримала премію «Краща медична сестра України» в номінації «Сестра-Відкриті обійми».

Інна прийшла працювати в ОХМАТДИТ одразу після закінчення медучилища у 2000 році. І сьогодні, вона каже, що жодного дня не жалкувала про свій вибір, а навпаки, все більше і більше закохується у свою професію.

16 травня 2019 року в лікарні пройшли урочистості з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри. Подякою мера міста Києва Кличка В.В. відзначена медична сестра відділення анестезіології Пріхнич Наталiя Петрiвна, грамоту лікарні отримали сестри медичні: Бурбурська Людмила Павлівна (відділення інтенсивної терапії), Кузьменко Тетяна Євгенiвна (відділення інтенсивної терапії новонароджених), Прядун Любов Андріївна (відділення анестезіології), Зоря Анастасія Мирославівна (відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій).

Головний лікар, завідувачі відділень, лікарі виступили зі словами подяки медичним сестрам. Низький Вам уклін за самовідданість, чуйність, тепло і професійність!