Лікарі Охматдиту відвідали Чернівці, щоб надати консультативну медичну допомогу дітям-сиротам та дітям у складних життєвих обставинах


Листопад 3 / 2023

На запрошення Магальського дитячого будинку та БФ «Місто добра», медики НДСЛ «Охматдит» завітали в дитячий будинок-інтернат, щоб надати висококваліфіковану медичну консультативну допомогу дітям, які потребували її.

Серед лікарів були: лікар-невролог, педіатр, офтальмолог, ортопед, нейрохірург, дерматолог, психолог, психіатр, лор, гастроентеролог. Також наші спеціалісти оглянули дітей-сиріт та евакуйованих дітей, які зараз перебувають у шелтері для матері та дитини «Місто добра». Зокрема дітей з дитячого будинку Одеси та Миколаєва. Дякуємо за теплий прийом.

Загалом за 2 дні активної роботи, медиками було проконсультовано більше 80 дітей. Були надані рекомендації щодо подальшого лікування та реабілітації. Наші лікарі відкриті до співпраці на благо маленьких пацієнтів. Для нас в пріоритеті збереження життя та здоровʼя кожної дитини України. Тільки обʼєднуючи сили, ми можемо зробити більше!

Дякуємо за підтримку розвитку медичної співпраці Міністерству охорони здоровʼя України, нашим колегам та благодійникам! Працюємо далі!