Святкуємо Всесвітній день фізичної терапії


Вересень 8 / 2021

Спеціальність «фізична терапія» — відносно молода для українських лікарень. А Охматдит — перший серед державних медзакладів, де було створено Відділення гострої реабілітації. Його спеціалісти надають допомогу пацієнтам після оперативних втручань.

Фізичні терапевти починають працювати з дитиною ще з реанімації при гострих станах. Наші фахівці надають комплекс реабілітаційних заходів пацієнтам від 0 і до 18 років. Завдання фізичного терапевта — відновити або покращити мобільність пацієнта. Медики не здаються, доки не досягають мети — підвищити якість життя дитини до можливого максимуму.

Фізичні терапевти Охматдиту працюють наче бджілки.За минулий рік вони провели понад 21 000 сеансів фізичної терапії та надали допомогу 2042 дітям! Відділення отримало гранти від Чеської республіки, від ISPRM для виступу на 14-му ISPRM World Congress в Орландо, США. Також налагодили міжнародну співпрацю з норвезькою реабілітаційною клінікою Sunnaas.

Наші дорогі фізичні терапевти! Ми знаємо, скільки зусиль ви докладаєте для того, щоб ваші пацієнти повернулися до повноцінного життя.

Дякуємо за вашу плідну працю та самовідданість. Вітаємо з професійним святом!