Максим Степанов офіційно представив нового Генерального директора лікарні Володимира Жовніра колективу


Січень 14 / 2021

Сьогодні Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов здійснив робочу поїздку до найкращої дитячої лікарні України НДСЛ Охматдит та офіційно представив нового Генерального директора лікарні Володимира Жовніра колективу.

Володимир Аполлінарійович працює в медицині понад 35 років, його професійний шлях розпочався від самих «азів» – від санітара до заслуженого лікаря України, доктора медичних наук та керівника Центра дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, а тепер – очільника найбільшої та найперспективнішої лікарні України. Він надихає власним прикладом та завжди відстоює інтереси пацієнтів, адже його відомий принцип – «пацієнт понад усе».

Охматдит – унікальна медична установа для надання екстреної та високоспеціалізованої медичної допомоги дітям з усіх регіонів України, клінічна база для 27 лікувальних установ. Щорічно в стаціонарі на 620 лікарняних ліжках проходять лікування понад 18 тисяч дітей та близько 28 тисяч отримують невідкладну допомогу в травматологічному пункті лікарні, виконується понад 9 тисяч операцій, а поліклініку лікарні відвідує понад 270 тисяч діток.

Щиро вітаємо Володимира Аполлінарієвича з новою вершиною і з новим викликом! Бажаємо успіху та нових професійних досягнень, втілення ідей та реалізації проектів!

Сподіваємось, що з новим керівником розпочнеться новий та захопливий етап для нашої лікарні, в якій гармонійно поєднані добрі традиції та найсучасніші медичні тенденції та технології.