Міжкафедральна конференція «Нейрогенетичні синдроми в практиці лікаря. Міждисциплінарний підхід у діагностиці та лікуванні»


Грудень 5 / 2019

26.11.19 відбулась науково-практична міжкафедральна конференція «Нейрогенетичні синдроми в практиці лікаря. Міждисциплінарний підхід у діагностиці та лікуванні» на базі НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

З вітальним словом виступили головний лікар НДСЛ «ОХМАТДИТ» Садов‘як І.Д., заступник головного лікаря з медичної частини Іванова Т.П, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика, проф. Моісеєнко Р.О., завідувач кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації, к.м.н. Мартинюк В.Ю. та завідувачка кафедри медичної та лабораторної генетики проф. Горовенко Н.Г, які наголосили на важливості вдосконалення діагностики нейрогенетичних синдромів та впровадження сучасних методів їх діагностики і лікування.

Представлено доповіді проф. Лівшиць Л.А., завідуючою ЦОЗ Пічкур Н.О, завідуючою МГЦ Галаган В.О, завідуючою відділенням дитячої неврології Савченко О.І. та лікарями неврологами відділення; співробітниками кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П.Л. Шупика (доц. Стеценко Т.І, доц. Панасюк Л.А., доц. Свістильник В.О).

В ході конференції відображено новий погляд на нейрогенетичну патологію, необхідність мультидисциплінарної діагностики та лікування нейрогенетичних синдромів.