На декілька днів Охматдит перетворився на резиденцію Санти!


Грудень 30 / 2021

Напередодні новорічних свят, у лікарні трапляється чимало див. Діти, які змушені зустрічати Новий рік в Охматдиті, також долучилися до святкових чудес. Два дні у лікарні працювала святкова резиденція Санти.

Чимало дітлахів завітали до резиденції, поспілкувалися з новорічними чарівниками, отримали святкові подарунки. Під костюмами казкових персонажів приховувалися благодійники, а також генеральний директор Охматдиту Володимир Аполлінарійович Жовнір та голова профспілки, завідувач відділення ортопедії та травматології — Олексій Володимирович Бебешко. На дітей також чекала святкова програма від Благодійні заходи України, виступи підготували і маленькі пацієнти Охматдиту.

За організацію святкової резиденції дякуємо нашим постійним благодійникам — Юлії Рашковській та Геннадію Рашковському. Вдячні Аліні Біленко за чарівних аніматорів, святкові костюми та допомогу компанії «Happy Moments». Дякуємо за святкову програму Людмилі Ладошко та Яні Денисюк. Також дякуємо кожному співробітнику Охматдиту, хто долучився до організації події. Кожен з вас створив новорічну казку для пацієнтів Охматдиту.